Ask Expert
zavřít

Napište nám Váš dotaz, rádi Vám zavoláme zpět

*

*

Blog

Filtr
2459x nahoru

Potvrzeno. Axelos - vlastník metodiky zdražuje. Víme kdy a proč!

PRINCE2
Certifikace Management Programové řízení Informační bezpečnost IT Governance Projektové řízení Řízení rizik

sale-cost-price-increase-axelos.jpg

23.11.2015

Je to oficiálně potvrzené. Dlouhodobý pokles cen mezinárodně uznávaných certifikací skončil. Axelos oznámil výrazné zdražení od 1.1.2016. O kolik se cena navýší a jakých produktů se úprava cen bude týkat, je stále v jednání. Nicméně podle našich důvěryhodných zdrojů je již zcela jasné, že zdražení nemine nejžádanějších certifikace PRINCE2, ITIL a MSP. Další informace uvnitř >>

celý článek

2209x nahoru

PRINCE2 Agile™ je nejvýznamnější inovací v projektovém řízení

PRINCE2
IT Governance Projektové řízení

agile-project-manager-woman.jpg

17.11.2015

Upgrade na “agilní verzi” je reakcí na fakt, že svět se celkově zrychlil. Pokud je to jen trochu možné, snažíme se své manažerské plány řídit přes projekty. Realizaci musíme zvládat v stále kratších termínech. Stanovené cíle jsou často nepřesné, v průběhu projektu se navíc měníProjekty již nejsou černobílé, stále častěji svým charakterem spadají částečně do PRINCE2, ale obsahují také agilní požadavky.

celý článek

2333x nahoru

★ Proč být Specialista Ochrany Osobních Údajů §101/2000Sb.

Security
Informační bezpečnost Řízení rizik

101-200sb-ochrana-osobnich-udaju.jpg

09.11.2015

Naučte se zavést vhodná technická a organizační opatření na ochranu osobních údajů proti náhodnému nebo nedovolenému přístupu, zničení, ztrátě, nedovoleným úpravám, neoprávněnému sdělování a proti jakékoli jiné formě nezákonného zpracování osobních údajů jako certifikovaný specialista §101/2000Sb OOU.

celý článek

2173x nahoru

Stále hasíte požáry? Základem úspěchu je správné rozhodování a řízení rizik.

MoR
Certifikace Management IT Governance

management-of-risk.jpg

07.11.2015

Situace se v organizacích od globální krize podstatně zlepšila. Přesto má většina z nich stále značné nedostatky v řízení rizik, které vedly ke krizi. Téměř devět z deseti firem poskytujících finanční služby plánuje v následujících dvou letech zvýšit své investice do správy rizik. Jak jste na tom vy a vaše organizace?

celý článek

2320x nahoru

TOGAF® šablony součástí kurzu!

TOGAF®
Certifikace Management Enterprise Architektura

togaf-templates-tayllorcox.jpg

03.11.2015

Jedna z nejčastějších otázek na kurzu TOGAF: Jak začít s rozvojem Enterprise Architecture? Jsou k dispozici vzorové šablony? Pochopitelně existují a každý Enterprise Architect s nimi pracuje. Ale tušili jste, že komplexní sadu získáte zcela zdarma v rámci kurzů TOGAF Foundation, nebo TOGAF Certified u TAYLLORCOX? A nejenom to, naučíme vás s nimi pracovat!

celý článek

2493x nahoru

Řízení bezpečnosti informací ve zdravotnických zařízeních

Security
Informační bezpečnost Řízení rizik

bezpecnost-informaci-zdravotnictvi.jpg

02.11.2015

Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví připravila společně s partnery TAYLLORCOX, IBM a Stapro kurz Řízení bezpečnosti informací ve zdravotnických zařízeních. Kdy a kde? 13.11.2015 Praha 4. Školící centrum IBM.

celý článek

4150x nahoru

ITIL, nebo PRINCE2 Foundation za 2 dny? Proč nejnižší cena není vše.

PRINCE2
IT Governance Projektové řízení

itil-prince2-foundation-2days-fasttrack.jpg

07.10.2015

ITIL Foundation a PRINCE2 Foundation se v poslední době nabízí vedle standardní 3 denní verze také zkrácené o 1 den, resp. na 2 dny. Která varianta je pro vás výhodnější? Opravdu tento marketingový "fast track" chcete?

celý článek

4963x nahoru

Tajemství úspěchu programového manažera.

MSP
Programové řízení

msp-managing-successful-programmes.png

01.09.2015

Tak jako je PRINCE2® metodika pro řízení projektů, MSP® framework (Managing Successful Programmes) vám pomůže udržet přehled nad celým portfoliem těchto projektů i jejich manažerů. Programové řízení MSP® stále více roste na popularitě a ukážeme vám proč.

celý článek

3262x nahoru

Vyzpovídali jsme auditora Kybernetické bezpečnosti!

Security
Informační bezpečnost Řízení rizik

hacker-by-tayllorcox.jpg

29.06.2015

Přinášíme vám otisk zajímavého rozhovoru z Lidových Novin, resp. přílohy Mobilní & Moderní technologie s vedoucím auditorem kybernetické bezpečnosti. Zajímali jsme se o kybernetické útoky v ČR i ve světě, zákon č. 181/2014 Sb. a vzdělání bezpečnostních manažerů.

celý článek

6371x nahoru

Dotace až 225 tisíc korun pro malé firmy!

Tip
Certifikace Management

prince2-skrty-ve-verejnem-rozpoctu.png

11.05.2015

Využijte podpory MPO (Ministerstvo Průmyslu a Obchodu) a pořiďte si z grantu na rozvoj českých podnikatelů jakýkoliv dlouhodobý hmotný (stroje, zařízení, počítačové vybavení) nebo nehmotný majetek (software, duševní vlastnictví, licence).

celý článek

Seznam štítků

Certifikace (31) Management (26) IT Governance (25) Projektové řízení (22) Řízení rizik (22) PRINCE2 (21) Security (20) Informační bezpečnost (18) Tip (10) Programové řízení (10) Enterprise Architektura (6) ITIL (5) TOGAF® (3) MSP (3) MoR (1) Soft-Skills (1)

Nejčtenější

Nejnovější články

Informace k jednotlivým certifikacím

Nejbližší termíny školení

Najdete nás na facebooku

Koho jsme školili