PRINCE2 (21)

PRINCE2® Agile expanduje! A nyní o 50% levněji a rychleji.

Až do dněšního dne byl kurz PRINCE2 Agile otevřen pouze vedoucím projektovým manažerům s certifikací PRINCE2® Practitioner. Naším cílem bylo vždy maximálně zjednodušit kariérní rozvoj. Po úspěšném pilotním testu je PRINCE2® Agile certifikace zpřístupněná všem, kteří mají alespoň PRINCE2 Foundation certifikaci. PRINCE2® Practitioner již není nutný.

prince2 agile prerekvizity

Toto rozhodnutí pro snížení kvalifikační předpokladů PRINCE2® Agile z úrovně Practitioner na Foundation platí globálně, na všech trzích. Díky tomu si tato populární certifikace otevírá dveře milionům projektových manažerů, kteří chtějí ovládat moderní agilní techniky a jsou držiteli certifikace PRINCE2® Foundation.  Přeskočením certifikace Practitioner, nebo uznáním alternativních certifikátů tak navíc získáte know-how o více než 50% levněji a rychleji!

 

PRINCE2 vs. další project management

Axelos bude nově uznávat alternativní certifikace k úrovni PRINCE2 Foundation. To se týká všech projektových manažerů, kteří získali certifikát u Project Management Institute (PMI), nebo Project Management Association (IPMA). Bez ohledu na získanou certifikaci tak má každý project manager mnohem snažší cestu k získání know-how v podobě best practice PRINCE2 Agile Project Management.
 

Pokud chcete absolvovat PRINCE2 Agile, stačí mít alespoň jednu z níže uvedených certifikací. 

  • PRINCE2 Foundation
  • Project Management Professional (PMP)
  • Certified Associate in Project Management (CAPM)
  • IPMA Level A® (Certified Projects Director)
  • IPMA Level B® (Certified Senior Project Manager)
  • IPMA Level C® (Certified Project Manager)
  • IPMA Level D® (Certified Project Management Associate).
Projektový manažer dnes čelí mnohem větším výzvám a zodpovědnosti, než tomu bylo kdy dříve. Agilní techniky kombinované s procesním přístupem si skvěle poradí s jakýmkoliv projektem a pomohou manažerům úspěšně řídit tyto projekty.
SCRUM je ve své originální podobě dnes již zastaralou a ne plně funkční metodikou. Přesto právě díky architektům této metodiky, jako např. Keith Richards vděčíme za to, že vytvořili z PRINCE2 Agile moderní agilní metodiku. Ta v sobě kombinuje to nejlepší z PRINCE2, Agile, SCRUM, Kanban a dalších. Absolveti PRINCE2 Agile oceňují flexibilitu, potenciál realizovat výsledky rychleji, právě díky “agile” acceleratorům. Přesně to je důvod, proč vůbec PRINCE2 Agile certifikace vznikla a proč její popularita stále více roste.

Proč PRINCE2 Agile u TAYLLORCOX

Možnost vynechání kurzu PRINCE2® Practitioner však přináší nové výzvy a potenciální problémy. PRINCE2 Agile je totiž ve svých základech postaven mj. na znalostech metodiky v úrovni Practitioner. Pro naše klienty jsme dlouhé měsíce připravovali a testovali inovovanou verzi školících materiálů PRINCE2 Foundation. Vlastní licencované materiály ve nové verzi však splňují veškeré požadavky na to, abyste získali dostatečnou přípravu na absolvování PRINCE2 Agile.

Věříme, že Vám tento upgrade pomůže realizovat vaše podnikatelské cíle flexibilněji, levněji a v požadované kvalitě. To jsou totiž předpoklady pro to jak být na dnešních trzích konkurenceschopnější.

PRINCE2 Agile

Líbí se? Sdílej a pošli dál...

Zobrazit všechny aktuality

Seznam štítků

Certifikace (31) Management (26) IT Governance (25) Projektové řízení (22) Řízení rizik (22) PRINCE2 (21) Security (20) Informační bezpečnost (18) Tip (10) Programové řízení (10) Enterprise Architektura (6) ITIL (5) TOGAF® (3) MSP (3) MoR (1) Soft-Skills (1)

Nejčtenější

Nejnovější články

Informace k jednotlivým certifikacím

Nejbližší termíny školení

Najdete nás na facebooku

*

Položky označené * jsou povinné.

Komentáře